زبان فارسی English Language
  • univex
  • SkipJack
  • تن ماهی

کنسرو ماهی در روغن زیتون

کنسرو ماهی های بلوتن 180 گرمی تهیه شده از گوشت فیله روشن ماهی هوور آبهای جنوب کشور که در روغن زیتون قرار داده شده سرشار از امگا 3 دارای درب کلید دار آسان بازشو مناسب سرو با انواع غذاها و یا سرو بصورت مجزا.

کنسرو ماهی در روغن گیاهی

کنسرو ماهی های بلوتن 180 گرمی با بسته بندی آبی رنگ تهیه شده از گوشت فیله روشن ماهی هوور دریای جنوب که در روغن گیاهی قرار داده شده سرشار از امگا 3 دارای درب کلید دار آسان بازشو مناسب سرو با انواع غذاها و یا سرو بصورت مجزا.

مشخصات ماهی هوور

ماهی هوور زیر مجموعه ماهی های تن بوده زیستگاه این ماهی در مناطق گرمسیری و نیم گرم سیری است آنها در دسته های بزرگ زندگی می کنند طول این ماهی به یک متر می رسد و گونه مهمی برای ماهیگری است خوردن این ماهی هیچ نوع حساسیتی برای انسان بوجود نمی آورد از مشخصات دیگر آن می توان به کم خار (تیغ) بودن آن اشاره کرد این ماهی بسیار لذیذ بوده سرشار از امگا 3 دارای انواع ویتامین ها از قبیل A - B1 - B2 - B6 - B12 - D هست و برای تهیه کنسرو یکی از مناسبترین ماهی ها است.

مزیت های خوردن ماهی

ماهی بعلت دارا بودن امگا 3 نقش مهمی در پیشگیری انواع بیماریهای قلبی و بعضی از سرطان ها و همچنین دیابت نوع دوم دارد. ماهی باعث می شود چربی های خوب خون افزایش یابد و باعث کاهش چربی بد خون می شود. ماهی تن بعلت داشتن ویتامین B6 باعث تقویت دیواره رگ ها می شود از طرفی خوردن ماهی فشار خون را کنترل می کند.

طراحی و اجرا شرکت پناه نیک پندار 09121721004 - با همکاری چاپ انتخاب 02155625126