زبان فارسی English Language
در باره ما

درباره ما

شرکت کوشا تجارت آژند فرداد فعالیت رسمی خود را از سال 1386 با هدف ارتقاء پخش مواد غذایی سلامت محور در سطح کشور آغاز کرد. بر این اساس تصمیم به واردات و پخش محصولات غذایی با کیفیت از برندهای معتبر جهانی و با قیمت های مناسب گرفته شد. این شرکت بنا بر استراتژی بازاریابی خود محصولات خود را بصورت مویرگی در تمامی سطح کشور از طریق فروشگاههای زنجیره‌ای و سوپر مارکتهای معتبر و نیز از طریق نمایندگی‌های خود و حتی از طریق فروشگاههای آنلاین مانند دیجی کالا اقدام به پخش نموده است تا این محصولات با قیمت مناسب بدون واسطه و به راحتی در اختیار عموم قرار گیرد.


یکی از مشهورترین کمپانی ها در صنعت مواد غذایی شرکت بونویل می باشد این کمپانی یکی از شناخته شده ترین کمپانی ها در تولید کره های بادام زمینی می باشد که تولیدات آن به قاره های اروپا، آسیا و استرالیا صادر می شود. هند بعنوان یکی از قطب های تولید بادام زمینی در دنیا می باشد زمینهای حاصلخیز این سرزمین باعث شده که مزه و طعم بادام زمینهای هند سرآمد بادام زمینی های دنیا باشد.


از میان غذاهایی که سریع حاضر می شوند و ارزش غذایی بالایی دارد می توان به نودل ها اشاره کرد بر همین راستا یکی از پر آوازه ترین تولیدکنندگان مواد غذایی در تایلند کمپانی ون تای می باشد این کمپانی با بیش از چهل سال سابقه در امر تولید مواد غذایی یکی از سرشناسترین تولید کنندگان جهانی می باشد که تولیدات آن به هفتاد کشور جهان صادر می شود. نودل بعلت بالا بودن ارزش غذایی و هم چنین به علت سریع حاضر شدن آن توجه مردم دنیا را به خود جلب کرده و این امر ما را بر آن داشت که این محصول با ارزش در سبد غذایی خانوار ها قرار گیرد.


ما همچنان امیدواریم تا بتوانیم با استقبال شما عزیزان کیفیت و کمیت سبد غذایی خانوارها را افزایش دهیم.

طراحی و اجرا شرکت پناه نیک پندار 09121721004 - با همکاری چاپ انتخاب 02155625126